Přejete si otěhotnět

10 možností jak zvýšit Vaše šance na otěhotnění

Vloženo: 2014-05-03

V dnešní době možností hormonální antikoncepce je většina těhotenství chtěných resp. plánovaných. Jsou ale ženy, které se rozhodnou otěhotnět na těhotenství dostatečně připraveny? V našem článku uvádíme 10 tipů jak se na těhotenství připravit a jak vše nejlépe plánovat.

Otěhotnění po vysazení antikoncepce

Vloženo: 2009-11-03

Pokud jste uživatelkou hormonální antikoncepce - ať už kombinované v tabletách či jiné formě, tělíska s obsahem hormonů nebo hormonální "tříměsíční" injekce, pak si možná kladete otázku, zda a jak vysazení hormonální antikoncepce ovlivní Vaši plodnost.

 

Otěhotnění po 35

Vloženo: 2009-11-01

Je Vám 35 a více a rozhodla jste se stát maminkou? Pak si jistě kladete řadu otázek ohledně otěhotnění, zdraví Vašeho i zdraví miminka....

 

Příznaky těhotenství

Vloženo: 2009-10-20

Jste neustále unavená? Máte pocity na zvracení? Vynechala Vám menstruace? Pak můžete být těhotná. A to i pokud berete antikoncepci - 100% spolehlivá je jen sexuální abstinence. Čím dříve budete vědět, že jste těhotná, tím dříve také Vašemu dítěti můžete poskytnout to, co potřebuje. kromě toho je důležité vynechat alkohol a cigarety a snížit konzumaci kávy. Pokud berete léky, možná bude nutné je buď vynechat, snížit dávku nebo je změnit.

 

Jak zvýšit šance na otěhotnění?

Vloženo: 2009-10-18

Plánujete otěhotnění? Aby se Vám to povedlo co nejdříve je vhodné, abyste se s partnerem soustředili  na několik následujících bodů  co se týče výživy a zdravého životního stylu.

 

Časování pohlavního styku

Vloženo: 2009-06-27

Pokud se snažíte otěhotnět, je vhodné časovat vše tak, abyste byla úspěšná. Pak si jistě kladete otázku, kdy právě u Vás dochází k ovulaci, kdy máte použít ovulační a nebo těhotenský test.


 


Počet článků: 10
Počet stránek: 2
Aktuální strana: 1
Strany: 1 2

Vyhledávání

Sdílení

Poradna

Na Vaše dotazy odpovídá MUDr. Adéla Hradilová.

>> těhotenství >> porod >> šestinedělí >> gynekologické problémy

Facebook

Partnerské weby