Vaše příběhy a zkušenosti

Těhotenství: běhat či neběhat? - toť otázka

Vloženo: 2012-01-03

K napsání mých zkušeností mne inspiroval článek o běhání od paní Lenky. Sama jsem již delší dobu sportovně aktivní, běhám rekreačně asi 3 roky, chodím do posilovny.  Jaké jsou mé zkušenosti nyní, když jsem otěhotněla?

Běhání je možné i v těhotenství, zkušenost dvojnásobné maminky Lenky Wágnerové

Vloženo: 2011-05-14

S pravidelným běháním jsem začala v lednu 2007, vyburcoval mě článek v MF Dnes, jehož autorem byl náš známý vytrvalec Miloš Škorpil a který pojednával o tom, že každý člověk (tedy i já) může uběhnout maraton. Do té doby jsem asi tak 2× týdně plavala, 1× týdně šla na spinning a 2× týdně vyběhla na trať dlouhou cca 7 km, tedy už v té době jsem byla na pravidelném pohybu, nikoliv však běhu, dost závislá.
Někdy ve stejné době jsem narazila na tréninkový plán na maraton. V květnu jsem v Brně zaběhla svůj první půlmaraton s časem 1:59:57, hned nato se stala členem MK Seitl Ostrava a první maraton přišel v srpnu 2007 v polském Rybniku. Čas byl někde kolem 4:48.

Úvod

Vloženo: 2011-05-14

Tato sekce je určena jen Vám, Vašim příběhům a zkušenostem, případně radám, které chcete sdělit ostatním (nastávajícím) maminkám. Kontaktovat nás můžete přes formulář na našich stránkách (spodní část stránky "napište nám") nebo přes facebook. Budeme se těšit!


Počet článků: 3
Počet stránek: 1
Aktuální strana: 1

Vyhledávání

Sdílení

Poradna

Na Vaše dotazy odpovídá MUDr. Adéla Hradilová.

>> těhotenství >> porod >> šestinedělí >> gynekologické problémy

Facebook

Partnerské weby