Relaxace v těhotenství

A je to tu znovu - jaký sport vybrat v těhotenství?

Vloženo: 2013-05-09

Časy, kdy se budoucím maminkám doporučovalo veškerý sport vynechat, jsou nenávratně pryč. I tak existuje i nadále mnoho žen, které ze strachu se sportem končí jakmile zjistí, že je těhotenský test pozitivní. Dle posledních poznatků není problémem ve (případně upravené) sportovní aktivitě pokračovat 

Posilování břicha a těhotenství

Vloženo: 2011-12-15

V úvodu je nutné podotknout, že je nutné předem u veškerých cvičení konzultovat ošetřujícího lékaře a při jakýchkoliv problémech se cvičením přestat. Pokud těhotenství probíhá zcela bez problému, lze i v těhotenství dále provádět cviky na břicho, samozřejmě však v upravené formě. Zvláště u žen, které před těhotenstvím necvičily, je vhodné cvičit minimálně na začátku pod vedením zkušeného fyzioterapeuta.

Sauna a těhotenství

Vloženo: 2010-10-09

Blíží se zimní měsíce a tím i období, kdy se řada lidí rozhoduje pro návštěvu sauny. Saunování pomáhá posílit systém obranyschopnosti organismu a tím i proti nachlazení a chřipkám. Střídání horka a chladna vede ze zrychlení látkové výměny a uvolňuje svaly. Je ale sauna vhodná i v těhotenství?

Jogging v těhotenství

Vloženo: 2010-04-22

Jogging je sportovní aktivitou, která může být provozována po dobu prakticky celého těhotenství. Samozřejmě ale jen v případě, že těhotenství probíhá zcela bez komplikací.

 

Sport a těhotenství II

Vloženo: 2009-04-24

Navazujeme na článek Sport a těhotenství I.


 

Sport a těhotenství I

Vloženo: 2009-04-18

Pravidelná sportovní aktivita je součástí Vašeho života. Zjistila jste, že jste těhotná - co teď ?


Počet článků: 9
Počet stránek: 2
Aktuální strana: 1
Strany: 1 2

Vyhledávání

Sdílení

Poradna

Na Vaše dotazy odpovídá MUDr. Adéla Hradilová.

>> těhotenství >> porod >> šestinedělí >> gynekologické problémy

Facebook

Partnerské weby