Léky a potravinové doplňky v těhotenství

Gingko biloba a těhotenství

Vloženo: 2009-07-28

Ginkgo biloba je potravinový doplněk získávaný z listů stromu jinanu dvoulaločného. Užívá se z různých důvodů, ale nejčastěji pro zlepšení paměti a funkce mozku.

 

Antidepresiva v těhotenství

Vloženo: 2009-07-26

Antidepresiva jsou skupinou léků užívaných v léčbě deprese, v současné existuje vícero skupin s různými přednostmi a nebo naopak nežádoucími účinky.

 

Syrovátková bílkovina (whey protein) a těhotenství

Vloženo: 2009-07-25

Syrovátková bílkovina (whey protein) je látka užívaná například v rámci dietního režimu, jako potravinový doplněk ve fitness, ale také k prevenci infekcí a v rámci léčby některých srdečních onemocnění.

Koenzym Q 10 a těhotenství

Vloženo: 2009-07-22

Koenzym Q 10 je látka pracující v těle podobně jako vitamíny. Je v těle přirozeně produkován, proto jeho přívod v podobě potravinových doplňků není až na výjimečné důvody nutný.

 

Zinek a těhotenství

Vloženo: 2009-07-03

Zinek je pro tělo důležitý stopový prvek podílející se na řadě reakcí v rámci látkové výměny. Je nenahraditelný pro tělesný růst a vývoj, obranyschopnost, nervový systém a také pro reprodukci.


Hormonální antikoncepce a těhotenství

Vloženo: 2009-05-17

Hormonální antikoncepce je dnes jednou z nejrozšířenějších a nejspolehlivějších metod prevence nechtěného otěhotnění. Na trhu existuje velký výběr s různým množstvím a typem hormonů, různé formy. Další řádky napoví jak hormonální antikoncepce souvisí s těhotenstvím a otěhotněním.

 


Počet článků: 25
Počet stránek: 5
Aktuální strana: 3
Strany: 1 2 3 4 5

Vyhledávání

Sdílení

Poradna

Na Vaše dotazy odpovídá MUDr. Adéla Hradilová.

>> těhotenství >> porod >> šestinedělí >> gynekologické problémy

Facebook

Partnerské weby